top of page

Cvičení v těhotenství

 

 

V kurzu se těhotná žena naučí pohybovat tak, aby záda v těhotenství nebolela, nebo aby se bolesti alespoň výrazně zlepšily, naučí se správně pracovat s bránici a dechovým stereotypem, aktivaci břišní stěny v rámci prevence poporodní patologické diastázy, ale i strií.

1. Dech 2. Aktivace pánevního dna a břišní stěny 3. Cvičení proti bolestem zad
4. Těhotenská jóga 5. Cvičení v šestinedělí
BONUS č. 1 - práce s jizvou po císařském řezu BONUS č. 2 - držení těla v těhotenství

Kurz doporučuji cvičit po ukončeném prvním trimestru. Pokud jste však zvyklá cvičit, ke cvičení nejsou kontraindikace (krvácení, předchozí potrat v 1. trimestru, preeklampsie apod.) a váš ošetřující gynekolog nemá jiná doporučení, a vy se cítíte dobře, není důvod nevěnovat se pohybovým aktivitám obecně.

Na tento kurz po šestinedělí navazuje kurz Zdravotní cvičení pro ženy, který je zaměřený především na stažení bříška, poporodní diastázy a aktivaci pánevního dna. 

Cena: 590,-* (původně 790,-)

* sleva platí do 31. 8. 2022

iStock-542718538_edited.png

NYNÍ SLEVA

25%

_DSC9879_edited_edited.jpg

Mgr. Lucie Ternová, autorka kurzu

"Sama jsem cvičila v obou mých těhotenstvích až do samého konce, dokonce můj druhý porod doprovázel aktivní pohyb až do narození dcerky, která se narodila srkze jemně prodýchané kontrakce a s minimální bolestí. Formou video lekcí bych vám ráda předala mé zkušenosti nejen se cvičením v těhotenství, ale také právě s prací s dechem, který je pro přirozený a jemný způsob porodu nepostradatelný."